O nas

Działamy na rynku już od 2006 roku, jednak zespół tworzący naszą firmę posiada 16 lat doświadczenia w branży systemów zabezpieczeń. Wieloletnia praktyka, jak również profesjonalne zaplecze projektowe, techniczne i wdrożeniowe pozwalają nam świadczyć usługi i tworzyć systemy na najwyższym dostępnym poziomie.

Nasza firma zajmuje się:

  • projektowaniem,
  • montażem
  • oraz konserwacją

Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń i Automatyki Budynkowej.

Od rozpoczęcia działalności nieustannie podnosimy swoje kompetencje oraz wiedzę w zakresie systemów zabezpieczeń. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą ofertę, dostosowaną do ciągłego postępu technologicznego.

Uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych oraz uzyskujemy certyfikaty poświadczające zdobyte kwalifikacje. Współpracujemy również z renomowanymi producentami sprzętu z branży zabezpieczeń i automatyki, po to, by zagwarantować naszym klientom niezawodność usług oraz pewność ich prawidłowego działania.

Posiadamy koncesję MSWiA, a także licencje pracowników ochrony I i II stopnia.

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, a zwłaszcza ochrona dobytku i mienia, na które nierzadko pracuje się całe życie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o komfort i spokój naszych klientów, zapewniając im jak najlepsze rozwiązania, zwiększające ochronę przed rabunkiem czy wystąpieniem pożaru.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie następujących usług:

  • Instalacje alarmowe SSWIN
  • Instalacje telewizyjne CCTV, CCTVIP
  • Systemy kontroli dostępu KD RCP
  • Instalacje dźwiękowych systemów ostrzegawczych DSO
  • Systemy przeciwpożarowe P.POŻ. SAP
  • Instalacje inteligentnego sterowania budynkiem BMS-LCN
0
lat doświadczenia
0
certyfikatów
0
klientów
0
zamontowanych kamer

Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do rzeczywistych potrzeb klientów. Z kolei szeroka oferta usług pozwala klientom wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie, które uwzględnia ich wymagania odraz odpowiada możliwościom finansowym.

Decydując się na współpracę z nami klienci zyskują niezawodnego i odpowiedzialnego partnera, który zadba o bezpieczeństwo i ochronę ich firmy, nieruchomości, mieszkania, sklepu, osiedla czy posiadłości. Posiadamy także własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W razie wystąpienia ewentualnych problemów lub awarii pozostajemy do dyspozycji klientów przez 24h przez 365 dni w roku.

Menu